30 YILLIK TECRÜBEMİZLE ARTIK TÜRKİYE’DEYİZ
30 YILLIK TECRÜBEMİZLE ARTIK TÜRKİYE’DEYİZ
Email: info@kompas.com.tr   |    Telefon: 0850 304-8-304
30 YILLIK TECRÜBEMİZLE ARTIK TÜRKİYE’DEYİZ

Artisan Rendering

Artisan Rendering, KOMPAS-3D’de tasarlanan ürün ve binaların yüksek kaliteli fotogerçekçi görüntülerini oluşturmak için bir araçtır. Uygulamayı kullanarak, malzemeleri ve aydınlatmayı, arka planı ve sahneyi birleştirebilirsiniz ve kelimenin tam anlamıyla birkaç tıklamayla üç boyutlu bir modelden yüksek kaliteli bir görüntüye kadar gidebilirsiniz.

Artisan Rendering, CAD / CAM / CAE sistemleri geliştiricileri için dünyanın önde gelen görselleştirme çözümleri tedarikçilerinden biri olan İngiliz şirketi Pictorex Limited tarafından ASCON için özel olarak geliştirilmiştir.

Sistem, görüntüyü hızlı bir şekilde görüntülemek için donanım OpenGL oluşturmanın bir kombinasyonunu ve yüksek kaliteli görüntülerde ışın izleme ve görüntünün küresel aydınlatması için güçlü, CPU tabanlı oluşturmayı kullanır.

Artisan Rendering, geniş bir malzeme, ışık kaynağı ve arka plan tabanıyla birlikte gelir. Hemen çalışmaya başlayabilir, tasarlanan ürünün veya yapının hayata veya inşaata bırakılmasından çok önce muhteşem görüntüler oluşturabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MERKEZ ADRES

Yakuplu Merkez Mah., Kavaklı Cad.

Ülker Sok Güney Konakları , B Blok K:3 D:6

Beylikdüzü/İSTANBUL/TÜRKİYE

TELEFON

+90 (212) 875 86 50

0850 304 8 304

 

SORU SORUN