30 YILLIK TECRÜBEMİZLE ARTIK TÜRKİYE’DEYİZ
30 YILLIK TECRÜBEMİZLE ARTIK TÜRKİYE’DEYİZ
Email: info@kompas.com.tr   |    Telefon: 0850 304-8-304
30 YILLIK TECRÜBEMİZLE ARTIK TÜRKİYE’DEYİZ

SPC INFOTRANS VE KOMPAS-3D

SPC INFOTRANS, KOMPAS-3D kullanarak tasarımcıların çalışmalarını optimize ediyor

Samara Bilimsel ve Bilgi Sistemleri ve Üretim Sistemleri Üretim Merkezi (SPC INFOTRANS), bilgisayar destekli tasarım sistemi KOMPAS-3D’yi kullanıyor. Yazılım tedarik işi ASCON-Samara (AichiConsult Şirketler Grubu) – ASCON platin ortağı tarafından yapılmıştır.

20 tasarım mühendisi CAD KOMPAS-3D ile çalışmaktadır. Üç boyutlu modelleme sistemi KOMPAS-3D’nin yeni sürümüne geçişi, tasarımcıların çalışma yoğunluğunun sürekli artması, modern tasarım sistemleri için gereksinimlerin artması, uygulama programlarının işletim sistemleriyle uyumlu hale getirilmesi ve modern bilgisayarların yeteneklerinin arttırılması nedeniyle ihtiyaç duyulmuştur.

SPC INFOTRANS’ın İlk Genel Müdür Yardımcısı Vladimir Efremov: “Yazılımın güncellenmesi, tasarım hizmetlerinin çalışmasını optimize etmemize, zamanı azaltmamıza ve tasarım doğruluğunu iyileştirmemize izin verdi. Ücretsiz modellemenin kullanılması, müşterinin zevklerini ve ihtiyaçlarını karşılayan ve çeşitli biçimlerde ve kompozisyonlarda karmaşık kurulumların kavramsal geliştirilmesini ve modellenmesini gerektiren bireysel projeler yaratmayı mümkün kılıyor ”, dedi.

SPC INFOTRANS’ın ana odağı, demiryolu altyapısının teknik nesneleri için çeşitli otomatik teşhis araçlarının tasarımı, geliştirme, üretim ve bakımıdır. Şirket, hem araştırma çalışmasına hem de üretilen ürünlerin test edilmesine olanak tanıyan modern ölçüm cihazları ile donatılmış kendi laboratuvar tabanına sahiptir. SPC INFOTRANS, ürünlerin tüm yaşam döngüsünü sağlar: üretiminden tamirat ve onarım çalışmalarına kadar, şirket sürekli olarak SPC INFOTRANS ürünlerini işleten demiryolu uzmanlarının eğitimi ve mesleki gelişimi için bir merkez işletmektedir.