30 YILLIK TECRÜBEMİZLE ARTIK TÜRKİYE’DEYİZ
30 YILLIK TECRÜBEMİZLE ARTIK TÜRKİYE’DEYİZ
Email: info@kompas.com.tr   |    Telefon: 0850 304-8-304
30 YILLIK TECRÜBEMİZLE ARTIK TÜRKİYE’DEYİZ

“Ruzkhimmash” da yenİ KOMPAS

“Ruzkhimmash” da yeni KOMPAS

Ekim 2013’te, bilgisayar destekli tasarım sistemi KOMPAS-3D’yi tasarım ve teknolojik bölümlerde kapsamlı bir şekilde güncellemek için Ruzaevsky Kimya Mühendisliği Tesisinde çalışma yapıldı. 26 lisans, KOMPAS-3D V14 ve KOMPAS-Graphic V14’ün modern versiyonları, ayrıca makine mühendisliği tasarımı uygulamaları bulunmaktadır. Yazılım, ASCON platin ortağı olan ASCON-Samara (ITConsult Şirketler Grubu) tarafından sağlanmıştır.

KOMPAS-3D sisteminin yeni sürümüne geçiş, İngiltere merkezli Holding şirketi RCTM LLC’nin teknik geliştirme departmanının proje yöneticisi Dmitry Kuznetsov tarafından yorumlandı: “ASCON yazılımı 2005’ten beri Ruzkhimmash OJSC’de kullanılıyor. KOMPAS-3D’yi kullanmak, tesisteki tasarım ve mühendislik çalışmalarını niteliksel olarak iyileştirmemizi sağlamıştır. Ruzkhimmash’taki uzmanlar, yeni sürümde, yüksek performansta çalışmada, makro nesneleri düzenlemede önemli değişiklikleri takdir ettiler. ”

ASCON-Samara’nın Ruzkhimmash fabrikası ile işbirliği 8 yıldır devam ediyor. Kuruluşun uzmanları, KOMPAS-3D ve KOMPAS-Graphic sistemlerini, özel kimyasal ekipman, teknolojik ekipman, stoklar ve teknolojik işlemlerin hazırlanmasında eskizler oluşturmak için ana tasarım araçları olarak kullanıyorlar. Bir sonraki güncellemenin sebebi, pazarın artan talepleri ve ürün geliştirme süresini kısaltmaktır. Mevcut işlerin güncellenmesine ek olarak, şirket ek KOMPAS-3D V14 lisansları almıştır.

OJSC “Ruzkhimmash” şirketi, endüstriyel malların taşınması için kullanılan tanker ve gondol otomobil üretiminde uzmanlaşmış, Rusya’nın en büyük nakliye mühendisliği işletmelerinden biridir. Tesisin ana tüketicileri, Rusya’nın petrol ve gaz sektöründeki en büyük şirketlerdir. Rus Taşımacılık Anonim Şirketi – Ruzkhimmash, ulaştırma mühendisliğinin önde gelen endüstriyel holdinglerinin bir parçasıdır.